Advent v mateřské škole

Advent v mateřské škole

Mikulášská nadílka v MŠ

Mikuláš1Mikuláš24. prosince 2015 proběhla v naší mateřské škole mikulášská nadílka, kterou pro nás připravily děti ze základní školy. Mikuláš věděl o všech neplechách, které děti natropily, a tak musely Mikulášovi a andělům slíbit, že se polepší. A když k tomu děti Mikulášovi zazpívaly pěkné písničky a přednesly básničky, zahnal Mikuláš čertíky za dveře a dětem nadělil nadílku.

 


Vánoční dílničky

Vánoční dílničky716. prosince 2015 byly připraveny pro rodiče a děti tradiční vánoční dílničky. Na úvod děti zazpívaly vánoční koledy, které doprovodily předvedením vánočního příběhu. Následovala vánoční hra „Hledání odměny za nalezení poztrácených diamantů Tří králů“, do které byli zapojeni i rodiče, kteří museli dětem pomoci poskládat zprávu s popisem úkrytu této odměny. Po nalezení odměny měli možnost rodiče i děti tvořit vánoční dekorace na třech stanovištích nebo si jen tak posedět u kávy a občerstvení a užít si tak chvilku klidu v předvánočním čase.

Vánoční dílničky1 Vánoční dílničky2 Vánoční dílničky3 Vánoční dílničky5 Vánoční dílničky6 Vánoční dílničky8


Vánoční nadílka v MŠ

Vánoční nadílka1Vánoční nadílka217. prosince 2015 přinesl Ježíšek dárečky i dětem do naší mateřské školy. Děti pro něj připravily nádherně nazdobený stromeček, a tak se jim Ježíšek odměnil spoustou krásných dárků, ze kterých měly děti obrovskou radost.

 


Rozloučení se stromečkem – přivítání nového roku v MŠ

Rozloučení se stromečkem1Rozloučení se stromečkem2Rozloučení se stromečkem3Po vánočních prázdninách 7. ledna 2016 se děti rozloučily s vánočním obdobím a se stromečkem koledou Tří králů a zhasnutím stromečku. Přivítali jsme také nový rok 2016, a to slavnostním přípitkem a přáním všeho dobrého.