Lyžařský kurz 4. a 5. ročníku

Lyžařský kurz 4. a 5. ročníku

Ve dnech 21.–26. ledna 2018 pořádala naše škola premiérový lyžařský kurz pro 1. stupeň. Převážně byl určen pro žáky 5. ročníku. Kurz splnil veškerá naše očekávání. A to nejen z našeho pedagogického pohledu, ale soudím podle reakcí dětí a rodičů, kteří nám v následujících dnech psali a vyjadřovali nadšení a spokojenost. To považuji za určitou kompenzaci za vynaložený čas a úsilí všech pedagogických pracovníků, kteří se podíleli na přípravě a organizaci této akce.

Tímto bych jim chtěl poděkovat, a to jmenovitě paní učitelce Michaele Kůrové, panu asistentu Marku Kolaříkovi, studentkám Barboře Uchytilové a Kristýně Ondrákové.

Pokud zima dovolí a bude zájem, nic nám nebrání v pokračování započatého.

Přeji pěkné zimní dny

Jaroslav Deutsch

 

Nejprůkaznějším a nejhodnověrnějším hodnocením celého průběhu lyžařského kurzu je vlastní hodnocení od zúčastněných žáků. Jedno takové Vám předkládáme. Do konečné podoby upravil a sestavil Adam Červený, žák 5. třídy.

LYŽÁK 5. a 4. TŘÍD 2017/18

V neděli, dne 21. 1. 2018, v 9 hodin jsme odjeli od školy na lyžák. Do Lipové Lázně jsme dojeli kolem půl jedné. Když jsme vyložili z autobusu zavazadla, šli jsme si rozdělit pokoje. Oběd byl sice trošku pozdě, ale byl dobrý. Po poledňáku jsme šli na lyže a v 18 hodin na večeři. Jednou jsme byli na večerním lyžování!!! Bylo to super!!! Po večeři jsme měli každý den volno do 19 hodin, kdy začal večerní program. Ve večerním programu jsme si probrali den. Kolem půl deváté nám končil program a ve 21 hodin jsme měli večerku.

A takhle se to opakovalo každý den.

                  VŠEM SE TAM LÍBILO!!

Děkujeme panu učiteli za pořádání !!!!!

[wppa type=“content“ album=“281″]Any comment[/wppa]