Atletický čtyřboj

Dívky a hoši z 8. a 9. ročníku naší školy se zúčastnili soutěže Atletický čtyřboj na ZŠ Laštůvkova. Jak již název napovídá, soutěžilo se ve čtyřech atletických disciplínách – v běhu na 60 m, vytrvalostním běhu, skoku do výšky nebo do dálky a v hodu míčkem nebo vrhu koulí. Z nominovaných dívek se některé nemohly závodů zúčastnit, proto vypomohly také dvě dívky ze 7. ročníku.

Všichni naši soutěžící bojovali ze všech sil, přesto se družstvo chlapců ani dívek neumístilo na bedně. Nejlepšího výsledku ve své kategorii a disciplíně dosáhla Aneta Kučerová, která obsadila 2. místo v hodu míčkem. Krásné umístění také vybojoval Daniel Kněžík. Ve vrhu koulí nepřekonal pouze dva ze svých soupeřů, a obsadil tak třetí místo.

Všem sportovním reprezentantům naší školy děkujeme za účast a budeme se těšit na jejich další skvělé atletické výkony.