Edwin ve druháku!

Edwin ve druháku!

Do školy přišly nové informace o našem adoptivním dítěti. Edwin úspěšně dokončil první ročník St. Charles Lwanga Secondary School.

Školné na další rok uhradila žákovská rada z výtěžku vánočního jarmarku. Platba byla odeslána  26. února 2010. Edwina sponzorujeme od 1.7. 2004, tedy již šestý rok. Chlapec ukončil osm let povinné školní docházky,  od 1. ledna 2009 pokračuje ve studiu na internátní střední škole. Školné pokryje tři další školní období – do ledna 2011.

Mezi materiály najdete vysvědčení, dva dopisy a fotografii s nákupem potravin. Za zbylé peníze Edwinova rodiny obdržela mouku, cukr, rýži, olej a sůl. Tato vánoční nadílka rodině jistě udělala radost.

Žákovská rada se vloni rozhodla Edwinovi uhradit i zdravotní pojištění. Je tedy pojištěn od března 2010 a bude mu zajištěno následující:
1) kompletní preventivní prohlídka i s krevními testy na HIV
2) kontrola očkování a zajištění naočkování 4 hlavními vakcinami + doporučení lékaře k dalším placeným očkováním
3) informace k prevenci obvyklých onemocnění
4) hrazení nákladů na ošetření a léky v případě hospitalizace – tedy na zajištění lékařské péče u závažnějších stavů, které vyžadují pobyt v nemocnici – a to i v případě úrazů a nehod – do maximální částky 100 000 Ksh za rok.

Na internetové stránce Humanistického centra Narovinu najdete podrobnosti. Adopce Edwina.

Email: kancelarzskridlovicka.cz a heslo: qPd4Go9.