FLORBALOVÝ TURNAJ – mladší dívky

FLORBALOVÝ TURNAJ – mladší dívky

V úterý 14. listopadu se dívky 6. a 7. tříd z naší školy zúčastnily florbalového turnaje ZŠ. Turnaj proběhl ve sportovní hale na Střední. Na první zápas jsme si vylosovali silného soupeře, pozdějšího vítěze celého turnaje, ZŠ Holzovu. Přesto se našim dívkám podařilo i tak náročnému soupeři vstřelit gól, konkrétně Natálce Molišové.

Druhým soupeřem nám byla ZŠ Vedlejší. S těmito dívkami se nám vedlo mnohem lépe. Po jednom góle vstřelila Katka Holá a Míša Dostálová, dva góly do soupeřovy brány umístila Kristýna Mlčoušková a Natálka si připsala dokonce hattrick. Zápas pro nás skončil velmi úspěšně, a to skórem 7:0.

Třetí zápas dívky také velmi zabojovaly. Martině Krbůškové, Kristýně Mlčouškové a Natálce se podařilo vstřelit po jednom gólu, ovšem soupeřky, dívky ze ZŠ Kuldova, byly úspěšnější a vyhrály nad námi 6:3.

Všechny naše hráčky předvedly dobrý výkon a sportovní nasazení. Také musím ocenit brankářku Markétu Jelínkovou, která vychytala velké množství střel na bránu. Všem zúčastněným dívkám děkuji za reprezentaci naší školy a přeji mnoho dalších florbalových úspěchů!

Eva Lichková