Lyžařský kurz VII.B a VII.C

Lyžařský kurz VII.B a VII.C

SAM_0519 SAM_0573V neděli 23. února 2014 odjely třídy VII.B a VII.C na týdenní výcvikový lyžařský kurz. Jeli jsme do Javorníků, konkrétně do Nového Hrozenkova. Bydleli jsme tradičně v hotelu Permoník, ubytování bylo dobré, jídlo báječné.

Jako doprovod s námi jela paní učitelka Mgr. R.Vídenská, pan učitel Mgr. A. Kottek, paní učitelka Mgr. K. Kovářová, paní učitelka Mgr. R. Smyčková a jako zdravotnice paní MUDr. K. Kottková.

Pan učitel s paní učitelkou Smyčkovou měli na starost skupiny snowboardistů, zbylé dvě paní učitelky zase lyžaře. Svahy byly čtyři, z toho dva zelené, jeden prudší červený a jeden delší modrý. Na modré jela kotva, jinak všude poma.

Lyžovali jsme od pondělí do čtvrtka ve skiareálu Kyčerka. Ve středu bylo lyžování kratší, protože byl krizový den, kdy si mělo tělo odpočinout. Počasí nám celkem vyhovovalo, svítilo slunce a jen jeden den bylo zakaboněno. Teplu jsme se ale nevyhnuli a při jízdě na vleku se jelo v podstatě jen po trávě.

Ve středu jsme si vyšlápli na menší procházku do obchodu po nějaké cukrovinky. Tam jsme jeli autobusem a zpět šli pěšky. A v pátek se už frčelo domů! Myslím, že si to i přes několik zranění a ztracených věcí všichni užili. Byl to moc hezký pobyt.

Děkujeme všem učitelům, kteří se pro nás snažili vytvořit báječný pobyt. Podle mě se jim to vcelku povedlo.

Klára Jelínková, VII.C

[wppa type=“content“ album=“95″]Any comment[/wppa]