Školní výlet VIII.C do Vojtěchova

Školní výlet VIII.C do Vojtěchova

DSC_5215Ve dnech 3. až 5. června  jsme se my, žáci z VIII.C, zúčastnili výletu do Vojtěchova u Nového Města na Moravě. Vlakem jsme přijeli v jedenáct hodin do vesnice Rovná-Divišov, ze které jsme poté šli čtyři kilometry do areálu Vojtěchov. Cesta nám trvala asi hodinu, ubytovali jsme se a naobědvali se. Pak jsme šli hrát tenis a přehazku. Odpoledne jsme se šli vykoupat do rybníku. Večer jsme opět hráli míčové hry a v noci jsme se prošli a zahráli si hry na nedaleké louce. O půlnoci jsme šli spát.

Ráno jsme se nasnídali a prošli se do vesnice Zubří, ve které jsme doplnili zásoby jídla a pití. Odpoledne několik z nás vyprovodilo na železniční stanici dva spolužáky, kteří museli odjet dřív, někteří se šli koupat a někteří hráli míčové hry. Večer jsme si povídali v chatkách a pak jsme šli spát.

Po probuzení jsme se nasnídali, šli si naposledy zahrát tenis, ringo a přehazku a zanedlouho jsme se začali balit. Naobědvali jsme se, několikrát jsme se vyfotili a šli na vlak, který odjížděl něco po jedné. Ve tři jsme byli v Brně.

Mně osobně se výlet velmi líbil, bylo krásné počasí a všichni byli přátelsky naladění. Těším se na příští třídní výlet.

Tomáš Popov

[wppa type=“content“ album=“154″]Any comment[/wppa]