Volejbalový turnaj na ZŠ Vejrostova

Volejbalový turnaj na ZŠ Vejrostova

Ve středu 28. března 2018, den před velikonočními prázdninami, se družstvo dívek naší školy rozjelo na volejbalový turnaj do Bystrce, kde se poprvé utkalo s dívkami ostatních škol. Protože většina našich protihráček byly volejbalistky hrající na vysoké úrovni, nejeli jsme na turnaj s ambicemi zvítězit, ale především nasát atmosféru soutěže tohoto typu, zahrát si proti zkušeným volejbalistkám a pokusit se vydat ze sebe maximum a co nejlépe si zahrát. To se nám myslím skvěle podařilo.

Hrálo se ve dvou skupinách po třech týmech. My jsme si vylosovali ZŠ Milénovu a ZŠ Novolíšeňskou. Našim prvním soupeřem se stalo družstvo budoucích vítězů, s nimi jsme si tedy vyzkoušeli, jak se hraje proti těm nejlepším. Podlehli jsme 9:25. Mnohem lépe se nám dařilo s dívkami ZŠ Novolíšeňská, s nimiž se nám podařilo vyhrát s velkou převahou. Díky tomuto vítězství jsme poslední zápas sehráli o třetí místo s domácím týmem, tedy se ZŠ Vejrostova. Tento zápas byl celkem vyrovnaný, naše dívky bojovaly o každý bod. Nakonec se nám ale zvítězit nepodařilo a v celkovém umístění jsme obsadili krásné čtvrté místo.

Děvčatům děkujeme za účast, gratulujeme k pěknému umístění a těšíme se zase na příští rok, kdy bychom se rádi turnaje opět zúčastnili. Doufáme, že přibudou další posily z řad letošních šesťaček nebo sedmaček.

Mgr. Eva Lichková