¡Hasta luego! Zaragoza

¡Hasta luego! Zaragoza

Všechno jednou končí a i náš pobyt se nachýlil ke konci. Ráno jsme hned po snídani vyrazili na dalekou cestu domů a přišlo to, čeho jsme se všichni obávali – loučení. Naši noví kamarádi nás i s rodiči doprovodili na autobusové nádraží a loučení nebralo konce. Všichni ale víme, že se v lednu setkáme znovu – tentokrát v B rně, a tak jsme si slíbili, že do té doby budeme alespoň v písemném kontaktu.

Po dlouhé cestě autobusem jsme bez zpoždění dorazili do Madridu a tam se přesunuli k letovému odbavení. Na letišti je vždy co dělat. Než jsme pojedli svačinky připravené španělskými maminkami, bylo naše letadlo nachystáno na cestu domů.

Let byl úžasný, až do Prahy nebyl ani mráček. Mohli jsme si z ptačí perspektivy prohlédnout Pyreneje, Alpy i Vltavu. Poslední kus cesty jsme absolvovali z Prahy do Brna vlakem. Ten den jsme použili kromě lodi všechny dostupné dopravní prostředky: auto, autobus, metro, letadlo, vlak a někdo v Brně i tramvaj. Domů jsme dorazili před půlnocí – šťastní, že jsme doma a že i na druhém konci Evropy žijí lidé, které můžeme považovat za naše kamarády. Děkujeme všem, kteří nám tento úžasný výlet umožnili!

[wppa type=“content“ album=“302″]Any comment[/wppa]