Noc ve škole

Noc ve škole

1Na závěr školního roku si Žákovská rada připravila oblíbenou akci Noc ve škole. Uskutečnila se v noci ze čtvrtka na pátek – 19. a 20. června.

 Stejně jako v minulém školním roce jsme začínali na školním hřišti, v 18 hodin zde proběhlo oficiální zahájení celé akce. Poté se všichni „ubytovali“, ať už ve svých třídách, nebo ve stanech, které si sami donesli. Našli se i odvážlivci, kteří spali „pod širákem“.

Po ubytování následovalo krátké seznámení s večerním programem a dílnami, do kterých se každý žák mohl zapsat. Sportovali jsme, vařili, hráli táborové hry a ringo, samozřejmostí byl fotbal a vybíjená. Tak jako loni nás čekal táborák s opékáním špekáčků a občerstvením, kluci ze VII.C zajistili diskotéku v tělocvičně.

O půlnoci se dala do pohybu noční hra v prostorách školy, která probíhala formou soutěže týmů a všem se moc zalíbila. Po skončení všichni zalehli do svých spacáků, spokojeně usnuli a spali až do rána. Povedenou akci jsme zakončili ve školní jídelně, kde jsme všichni posnídali a pospíchali do výuky ve svých třídách.

 Vaše ŽR

[wppa type=“album“ album=“111″][/wppa]